Hikayemiz

Dünyanın en kaliteli pamuklarının yetiştiği coğrafyamıza inanarak; sürdürülebilir ve zararlı kimyasalların kullanılmadığı pamuk tarımından gücümüzü alıyoruz. En kaliteli organik pamukları kullanarak hazırladığımız çocuk ve yetişkin iç giyim ürünlerini sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Hazırladığımız her bir ürün için en sağlıklı malzemeyi kullanıyor, işçilik detaylarını en son teknolojilerle yapıyor ve uzun yıllar yıpranmadan kullanılacak kalitede hazırlıyoruz. Kullandığımız özel ip işleme teknikleri sayesinde de diğer tüm organik pamuklara göre çok daha yumuşak mükemmel doku hissini yakalıyoruz. İçeriğinin temiz ve yumuşacık olması sayesinde hassas ciltler için de en ideal olanı üretiyoruz.

Organik ürünlerimizin, tohumdan başlayan hikayesine inanarak başladığımız yolculuğumuzda bugün Türkiye ve dünyadan sayısız müşteriye ulaşmış durumdayız.

Sertifikalı Üretim

natuline olarak tüketicinin güvenle alışveriş yapmasını sağlayan; alınan ürünün organik pamukla ve onun kriterlerine uygun olarak hazırlandığının kanıtı olan GOTS (Global Organic Textile Standart) sertifikalı kumaşlar kullanıyoruz.

Organik Pamuğun İyiliğine İnanıyoruz

Sağlık için vazgeçilmez olan organik pamuğu seçmemizin çok daha fazla nedeni var. Toprağın geleceği, çiftçilerimizin adil çalışma şartlarına ulaşması ve dünyamız için en iyisi olan organik pamuk ürünlerimizle her zaman en iyi hedefimizde. Organik pamuk üretiminde genetik modifiye, zehirli böcek ilaçları ya da toksik gübre olmadığı için pamuğun özündeki iyilik korunuyor ve tüm bu iyilikle dolaplara taşınıyor.

Zararlı kimyasallar, yanlış tarım teknikleriyle dünyayı kirletmeden daha az su kullanarak üretmeye devam etmek her zaman önceliklerimizden biri olacak. Hem çocuklara hem de biz yetişkinlere en sağlıklı, konforlu giyim ürünlerini hazırlamak için çalışmaya ve üretmeye devam ettiğimiz günlerde görüşmek dileğiyle… 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR